Вход  

Попередній договір

Місто Київ, дві тисячі четвертого року, березня місяця, ___________ числа.

ПІБ 1 (паспорт СН _____виданий 09 серпня ____року _____РУ ГУ МВС України в місті Києві, ідентифікаційний номер 11111111), що постійно мешкає за адресою: місто Київ , вул. ___, ____кв. __, іменований надалі – Продавець, с однієї сторони, та
ПІБ 2 (паспорт СО _____, виданий 31 жовтня ____року _____РУ ГУ МВС України в місті Києві, ідентифікаційний номер № _____), що постійно мешкає за адресою: місто Київ, вул. ______, ___кв. ___, надалі – Покупець, з другої сторони,
разом надалі за текстом - Сторони, розуміючі значення цього правочину, перебуваючи при ясній пам’яті і доброму розумі, уклали цей Договір про наступне:

1. Предмет договору.
1.1. Сторони зобов’язуються в майбутньому, в строк, обумовлений п. 6.1. цього Договору, укласти і належним чином оформити договір купівлі-продажу нерухомого майна, надалі за текстом – Квартира, на умовах і в порядку, визначених цим Договором.
1.2. Квартира за номером ___ (_____), знаходиться в будинку ___ (_____), розташованого по вулиці _____в місті Києві, і складається з трьох житлових кімнат, загальною площею ___ кв. метрів, житловою ___ кв. метрів.
1.3. Квартира є власністю Продавця і належить йому на підставі договору дарування, посвідченого ____., державним нотаріусом другої київської державної нотаріальної контори 11.10.___р. та зареєстрованого Київському міському БТІ 02.11.____р. у реєстр. книгу за № _____;
1.4. Продавець гарантує і готовий нести відповідальність, передбачену цим Договором та законодавством України, що Квартира:
а) є добросовісно придбаною Продавцем, нікому раніше не продана, не подарована, не відчужена іншим способом, як внесок до статутного капіталу юридичних осіб не передана, під арештом, заставою, податковою заставою чи забороною на відчуження не перебуває, судового спору щодо неї, а також прав, в тому числі речових, чи претензій зі сторони третіх осіб немає;
б) немає недоліків, особливо прихованих недоліків, які Покупець не могли побачити при огляді Квартири, в т. ч руйнування фундаменту, стін будинку.
1.5. Продавець стверджує, що він висловлює волю всіх співвласників Квартири і згоден нести відповідальність за їх дії (бездіяльність), які можуть привести до невиконання або неналежного виконання цього Договору.
2. Ціна Квартири, порядок розрахунків та оплата витрат.
2.1. Продавець згоден продати, а Покупець купити Квартири за ціною, що є еквівалентною _____(______тисячам) доларам США. Розрахунок за Квартири відбуватиметься в гривнях за курсом, який встановлений НБУ на дату підписання договору купівлі – продажу Квартири, надалі – Основний договір.
2.2. Ціну, вказану в п. 2.1 Договору, Покупець сплачують Продавцю, в день підписання та нотаріального посвідчення Основного договору.
2.2. Вартість нотаріального оформлення Сторони оплачують в момент підписання Основного договору, при цьому:
2.2.1. Продавець оплачує послуги нотаріуса за нотаріальне посвідчення договору, що дорівнює ставці державного мита. (1% від ціни Квартири).
2.2.2. Оплату пенсійного збору (1% від ціни Квартири) здійснює Покупець.
2.2.3. Оплату довідок, що необхідні для відчуження Квартири, здійснює та сторона, відносно якої ці довідки видані.
2.2.4. Інші витрати на нотаріальне оформлення Основного договору Сторони здійснюють в рівних частках.

3. Обов’язки Продавця.
3.1. Продавець зобов’язується:
3.1.1. Укласти з Покупцем Основний договір у термін, місці та на умовах, встановлених цим Договором.
3.1.2. Не вчиняти будь-яких дій, спрямованих на відчуження Квартири або виникнення прав третіх осіб щодо Квартири (оренда, найом, позичка, застава, обтяження тощо).
3.1.3. Не погіршувати технічного стану Квартири, не здійснювати ремонту, пов’язаного з повною чи частковою перебудовою (переплануванням) Квартири. Не демонтувати та не замінювати сантехнічні системи і пристрої, не розбирати, не міняти повністю чи частково дерев’яні чи інші покриття підлоги, засклення вікон, не демонтувати газове обладнання, електросистеми, не демонтувати існуючі на момент підписання даного Договору удосконалення, окрім тих, що перешкоджають належному оформленню та отриманню Довідки-характеристики БТІ.
3.1.4. До підписання Основного договору на прохання Покупців забезпечити можливість додаткових переглядів Квартири.
3.1.5. На момент укладення Основного договору мати в наявності всі необхідні документи для відчуження Квартири: правовстановлюючий документ, Довідку-характеристику з Бюро технічної інвентаризації (витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно), Довідку про надання ідентифікаційного номеру, нотаріально оформлену згоду подружжя на відчуження, Довідку – Форму №3, відомості про тимчасово знятих з реєстраційного обліку, а в разі наявності зареєстрованих членів сім’ї – їх згоду на укладення Основного договору.
3.1.6. За день до підписання Основного договору надати Покупцю довідки про відсутність заборгованості - по комунальним та іншим послугам, пов’язаним з експлуатацією Квартири, за електроенергію, тощо. Якщо на момент підписання Основного договору буде існувати така заборгованість – надати Покупцю довідки з вказаними сумами заборгованості. В цьому разі вартість Квартири в основному договорі відповідно зменшується на суму такої заборгованості.
3.1.7. Передати Квартиру для вільного користування його Покупцем через 10 днів після укладенню Основного договору та здійснення розрахунку за ним, тобто звільнити її від належних Продавцю або третім особам речей і зняти протягом 14 днів з реєстраційного обліку всіх мешканців.
3.1.8. Сплатити заборгованість по ЖЕО, електроенергії, та інші заборгованості пов’язані з Квартирою, до моменту фактичного звільнення Квартири.
3.1.9. Зберігати конфіденційність стосунків та умов відчуження Квартири.

назад
1
23

Вся информация о недвижимости Крыма – здесь!

Операции с недвижимостью всегда связаны с большими затратами, а значит, и с огромной ответственностью. Покупка, продажа или аренда жилья – слишком серьёзные вопросы, которые требуют грамотного подхода и тщательного сбора данных. Легче всего это сделать, зайдя на портал недвижимости Крыма «100m2», где собраны самые актуальные предложения и вся необходимая информация.

Что мы предлагаем

Сайт недвижимости Крыма «100m2» – это удобный ресурс, который избавит вас от необходимости искать варианты покупателей или арендаторов, а также поможет найти ответы на все интересующие вопросы, касающиеся рынка недвижимости. На страницах нашего портала Вы можете:

 • ознакомиться с самыми актуальными данными о предложениях на рынке: на сайте представлена база недвижимости, включающая объявления о продаже и аренде квартир, домов и дач, продаже земельных участков. База постоянно обновляется, позволяя легко найти жильё или подать объявление;
 • ознакомиться с полезными статьями, видео- и фоторепортажами на тему недвижимости, прочитать об изменениях, произошедших на рынке недвижимости, узнать мнения независимых экспертов, и просто прочесть последние новости недвижимости
 • получить бесплатные консультации по недвижимости и по вопросам операций с объектами недвижимости, ипотечного кредитования, приобретения жилья за границей, юридическим проблемам и вопросам, и даже, по дизайну интерьера;
 • получить исчерпывающие справочные данные о том, какие существуют агентства недвижимости, ЖЭКи и БТИ, строительные и страховые компании, в какие банки стоит обращаться за ипотекой, и даже, где купить мебель для будущего дома – эта и другая полезная информация о недвижимости доступна нашим посетителям.

Почему именно мы?

Интернет-ресурсы, которые помогают сориентироваться в бескрайнем море рынка недвижимости, – явление далеко не редкое. В связи с этим может возникнуть вопрос: почему стоит посетить именно портал недвижимости «100m2»? Причин для этого множество, назовём лишь некоторые из них:

 • У нас только актуальная и только проверенная информация по продаже и аренде жилья.
 • Каждого посетителя встречает удобный интерфейс и интуитивно понятная навигация: разберётся даже ребёнок!
 • За получение информации не нужно платить, у нас бесплатный портал недвижимости, который поможет найти ответы на многие, волнующие вас, темы.
 • На все вопросы предоставляют консультации грамотные, квалифицированные специалисты, которые прекрасно разбираются в механизмах рынка недвижимости и могут дать дельные советы.
 • Зарегистрированным пользователям наш бесплатный сайт недвижимости предоставляет дополнительные интересные возможности. Регистрируйтесь, и узнаете какие именно!
 • Наш интернет - портал недвижимости пригодится широкому кругу потребителей: начиная от тех, которым просто необходимо продать земельный участок или найти квартиру для аренды, заканчивая профессиональными риелторами, инвесторами и застройщиками.
 • Мы знаем, что интересует наших посетителей, поэтому предлагаем не только информацию по операциям с недвижимостью на отечественном и зарубежном рынках, но и темы архитектуры и дизайна интерьера, приобретения мебели и строительных материалов, получения ипотеки для приобретения и строительства жилья и многое другое.

Несложно понять, что портал недвижимости Крыма «100m2» – это прекрасный способ совершенно бесплатно быть в курсе всех самых выгодных предложений на рынке, взаимодействовать с деловыми партнёрами и быстро решать даже самые непростые проблемы.

Добро пожаловать!

Надеемся, что наш бесплатный сайт недвижимости станет Вашим верным товарищем и проводником в мир самых горячих предложений и актуальных новостей рынка. Добро пожаловать на самые уютные 100 м2 всего интернета!
При любом использовании материалов сайта на других сайтах, гиперссылка на 100m2.com.ua, в виде и форме, приведенных в оригинале, обязательна. Сохранение гиперссылок, размещенных в оригинале - обязательно. При использовании материалов в мобильном контенте, печатной, телевизионной или иной "офф-лайн" продукции, письменное разрешение редакции обязательно. Размещение в републикованных материалах гиперссылок, не содержащихся в оригинале, запрещено.
© 2007-2013 «100м2»
Все права защищены
Техническая поддержка и сопровождение сайта WebSEOHelp
Реклама: