http://100m2.com.ua/video/55188.html
Люди, які вважають, що використовувати штучний газон можна тільки на присадибній ділянці, помиляються і досить глибоко.

Люди, які вважають, що використовувати штучний газон можна тільки на присадибній ділянці, помиляються і досить глибоко. Якщо мислити нестандартно, можна знайти для нього сферу використання навіть у міській квартирі. Наприклад, приємний газончик зі сторінки https://contractpol.ua/catalog/sportivnye_pokrytiya/vid_pokrytiya-is-iskusstvennaya_trava/, який пропонує компанія "КонрактПол", можна постеліти на великому балконі, де є достатньо місця для стола та стільців. Це дозволить у самісінькому центрі великого міста створити затишний простір, де так приємно випити чашку ранкової кави та порозмовляти з коханою людиною.

За допомогою такого покриття можна відокремити зону відпочинку в невеликій квартирі - хіба ж не хочеться повалятися на травці перед телевізором? Це буде гарне рішення для интер'єру в єкостилі або для провансу

Непогано послужить штучна трава і в дитячій кімнаті, бо по-перше вона дуже подобається малечі, яка залюбки на ній грається, а по-друге вона дуже стійка до пошкоджень, тож прослужить довше якогось іншого покриття. Якщо витримати в цьому стилі всю дитячу кімнату, з неї можна зробити справжню лісову галявину, де так весело проводити час та й солодко спати.

А чом би не зробити галявину в будь-якій іншій кімнаті? Нею можна добряче здивувати гостей, які точно не чекають побачити перед диваном замість звичайного ковра таке диво. А воно допомагатиме влаштовувати веселі зустрічі-пікніки, хоча власникам оселі доведеться приготуватися до того, що їхня квартира деякий час буде дуже попутярна у друзів.

З таким покриттям гарно виглядають як "селянські" меблі, так і сучасний мінімалізм, але треба зусередити увагу на відтінках, щоб зелена трава не виглядала занадто яркою. Найкращім рішенням буде білий або чорний колір, які зроблять обстановку контрастною та привабливою.

До всього, по штучному газону дуже приємно ходити, він є м'якеньким та комфортним, тому домівка виглядає ласкаво і гостинно. Він не потребує до себе багато уваги, його можна пилесосити так само, як і інші поверхні в квартирі, а також можна час від часу просто промивати водою.

Зелена "трава" в міському просторі - це можливість відчути себе частинкою природи. Вона дуже розслабляє після важкого робочого дня і стає у пригоді в той час, коли треба добре відпочити. Це, мабуть, не тільки найоригіінальніший, а й найкращій вибір для створення чудової атмосфери.